• eTwinning EXCEED (EXtroverted CollaborativE EDucation)

• 21.06.2022
          • Międzynarodowy projekt eTwinning EXCEED (EXtroverted CollaborativE EDucation), realizowany przez uczniów naszej szkoły został doceniony i otrzymał Krajową Odznakę Jakości/ Quality Label.

Projekt realizowany był w języku angielskim ze szkołami z Grecji, Łotwy, Ukrainy i Włoch.

W ramach projektu uczniowie między innymi:

-brali udział w spotkaniach online

-tworzyli komiksy

-nagrywali filmiki z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

-pisali, wraz z partnerami projektowymi, wiersz w języku angielskim

-dzielili się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa w Internecie

Gratuluję uczniom, którzy angażowali się w działania projektowe. Odznaka Jakości jest efektem Waszej pracy!

Dwa lata istnienia naszego liceum = dwa projekty eTwinning z Odznakami Jakości/Quality Labels J. BRAWO

Koordynatorka projektu: Małgorzata Łask

• Kahoot Cup Poland 2022

• 12.06.2022
          • 7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Kahoot Cup Poland 2022.Podczas turnieju uczestnicy z całej Polski, a było ich ponad 960!!!, odpowiadali na pytania w j. angielskim, sprawdzające ich znajomość światowej popkultury (filmów, seriali, muzyki, gier komputerowych, mediów społecznościowych, sportu itp.).Konkursowi towarzyszyły ogromne emocje. Tym bardziej, że pierwsze 3 miejsca zajęli NASI uczniowieGratuluję Jackowi i Olkowi z kl. 1c oraz Pawłowi z kl. 1b za zajęcie miejsc na podium, a także wszystkim pozostałym uczniom naszego liceum, którzy tak rewelacyjnie zaangażowali się w rywalizację.

Koordynatorka: Małgorzata Łaska

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LIMERYKÓW

• 02.06.2022
          • 12 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Limeryków. W związku z tym dla uczniów naszej szkoły został zorganizowany konkurs poetycki. Zachęcamy do zapoznania się z wyróżnionymi limerykami.