Plan lekcji2

      • sala 206
      • hala sportowa
          • Zakończenie roku szkolnego

            Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 26 czerwca o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej naszego liceum. Będzie to okazja, aby wspólnie podsumować osiągnięcia minionego roku, wręczyć świadectwa oraz nagrody. Po zakończeniu części oficjalnej na sali gimnastycznej, odbędzie się spotkanie z wychowawcami w poszczególnych klasach.

          • Kosmos i fizyka jądrowa

            Od dziś w holu głównym naszej szkoły podziwiać można prace uczniów z fizyki przygotowane pod okiem pani Justyny Krawczyk. Prezentowane makiety, prace przestrzenne oraz kompozycje plastyczne poświęcone kosmosowi i fizyce jądrowej w sposób oczywisty nawiązują do twórczości naszego przyszłego patrona – Stanisława Lema, który w mistrzowski sposób łączył naukę z wyobraźnią!

          • Klasa 3e wita wakacje!

            Klasa 3e w wyjątkowo aktywny i radosny sposób pożegnała mijający rok szkolny. Zamiast w szkolnych ławkach, ostatnie wspólne chwile przed letnią przerwą uczniowie spędzili na pełnej przygód wycieczce do Pomiechówka.

            Główną atrakcją dnia był spływ kajakowy malowniczą rzeką Wkrą. Wspólne wiosłowanie dostarczyło mnóstwo emocji i śmiechu. Po wodnych zmaganiach przyszedł czas na ognisko, a po nim pyszne lody.

          • CYBERspot w CLXV LO - wspólnie dla cyfrowego dobrostanu

            Z przyjemnością informujemy, że CLXV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie uczestniczyło w roku szkolnym 2025/2026 w ogólnopolskim projekcie CYBERspot realizowanym przez NASK - Państwowy Instytut Badawczy w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

            Celem projektu jest wspieranie szkół w budowaniu kultury cyfrowego dobrostanu, promowanie świadomego, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowych technologii oraz angażowanie całej społeczności szkolnej w działania na rzecz bezpieczeństwa w internecie.

          • Wsparcie rówieśnicze w naszej szkole

            Z wielką radością i dumą informujemy, że już od roku nasza szkoła uczestniczy w projekcie PEER SUPPORT. Dziś otrzymaliśmy pismo z gratulacjami od Pani Pauliny Piechny-Więckiewicz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Pełnomocnika Ministra Edukacji ds. zdrowia psychicznego uczniów, w związku z naszym udziałem w projekcie „Wsparcie rówieśnicze w zakresie zdrowia psychicznego młodzieży”.

            To dla nas szczególne wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że inicjatywy podejmowane na rzecz zdrowia psychicznego oraz dobrostanu naszych uczniów są potrzebne i mają realną wartość.

            Z całego serca dziękujemy nauczycielom, specjalistom, uczniom i rodzicom za zaangażowanie, współpracę oraz wsparcie podczas realizacji projektu. To wspólne osiągnięcie całej społeczności szkolnej.

            Wierzymy, że troska o zdrowie psychiczne młodych ludzi, budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz rozwijanie wsparcia rówieśniczego są kluczowe dla tworzenia szkoły bezpiecznej i przyjaznej.

          • Nasza uczennica najlepsza w Polsce - Projekt Finanse z klasą

            Z dumą informujemy, że Zuzanna Araszewska, uczennica klasy 1c (profil geograficzno-biznesowy), zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie biznesowym realizowanym w ramach projektu Akademia jutra: finanse z klasą. Projekt prowadzony jest przez Fundację XTB oraz Fundację Trampki na Giełdzie.

            W ramach konkursu Zuzanna przygotowała pracę dotyczącą finansów osobistych na temat: Który z etapów budowania bezpieczeństwa finansowego jest według Ciebie najważniejszy i dlaczego?

            Praca Zuzanny została bardzo wysoko oceniona za ciekawy pomysł, przemyślane podejście do tematu oraz dobrą argumentację. Uczennica w jasny i dojrzały sposób pokazała, jak ważne jest budowanie bezpieczeństwa finansowego.

          • I miejsce naszej szkoły w „Licealiadzie”

            Z ogromną dumą informujemy o zajęciu I miejsca w klasyfikacji generalnej kategorii „Licealiada” LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2025/2026.

            To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania oraz sportowej pasji naszych uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Jest to wspólne zwycięstwo całej społeczności szkolnej!

    • Logowanie

      • Odnośnik: https://licea.perspektywy.pl/rankingi/ranking-glowny-liceow/
    • Nasze media społecznościowe

    • Godziny dzwonków

      Wtorek 23.06.2026
    • Kronika szkoły

      • Odnośnik: https://www.liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:1
      • Odnośnik: https://www.liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:2
      • Odnośnik: https://www.liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:3
      • Odnośnik: https://www.liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:4
      • Odnośnik: https://www.liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:5
      • Odnośnik: https://liceum165.edu.pl/a/kronika-szkoly#photos:text/text44:6
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej