• Zakończenie roku szkolnego

     • Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w piątek, 21 czerwca o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej naszego liceum. Będzie to okazja, aby wspólnie podsumować osiągnięcia minionego roku, wręczyć świadectwa oraz nagrody. Po zakończeniu części oficjalnej na sali gimnastycznej, odbędzie się spotkanie z wychowawcami w poszczególnych klasach. Prosimy o punktualne przybycie.

     • Zdobyliśmy tytuł Złotej Szkoły NBP

     • Kolejny rok zdobyliśmy tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY NBP w ogólnopolskim programie edukacyjnym Narodowego Banku Polskiego propagującym przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się po świecie finansów.

      Ponownie także znaleźliśmy się w czołówce szkół, które wykonały najlepiej zadania IV edycji, za co otrzymaliśmy nagrodę finansową oraz specjalną pamiątkową statuetkę.

      Gratulujemy naszej Złotej Drużynie: Aleksandrze Daniłowskiej, Lestkowi Dostatniemu, Bartoszowi Dzwonkowskiemu, Klaudii Falbowskiej, Kamilowi Kordylasowi,  Oldze Kurlanc, Kacprowi Mikołajczykowi, Pawłowi Siekierko, Antkowi Posadowskiemu   i  oraz nauczycielom prowadzącym projekt Annie Grydź i Oskarowi Warochołowi.

     • Nasi uczniowie w Letniej Akademii VR

     • Z radością informujemy, że nasi uczniowie zakwalifikowali się i uczestniczyli w prestiżowej Letniej Akademii Rzeczywistości Wirtualnej! Wydarzenie to organizowane jest przez Laboratorium EduVRLab na Wydziale Humanistycznym AGH we współpracy z Academia Electronica.

      Komitet Organizacyjny składa się z osób studiujących i pracujących na uniwersytetach w całej Polsce, a nad całością czuwają mgr Jan Waligórski oraz mgr inż. Maciej Pronkiewicz, którzy są twórcami i kierownikami Letniej Akademii VR. Projekt Wirtualium jest finansowany ze środków Wydziału Humanistycznego AGH.

      Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom i życzymy im owocnej nauki oraz wielu inspirujących doświadczeń!

      Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną relacją - https://www.liceum165.edu.pl/a/projekty