• Konkurs na szkolne logo

• Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich licealistów do udziału w szkolnym konkursie.

Zadanie: Przygotowanie projektu LOGO szkoły oraz oficjalnej TECZKI liceum w formacie A4.

Wykonanie indywidualne: 1 uczeń = 1 logo + projekt teczki

Forma: Rysunek lub wydruk. Mile widziane przygotowanie projektu w wersji elektronicznej w grafice wektorowej.

Terminy: Papierowy projekty logo i teczki (np. wydruk, rysunek) dostarczamy do p. Anny Polak-Znojek do 15 grudnia 2023 r. (sala 211)

Przewidziana nagroda pieniężna w wysokości 240 zł.

• Konkurs literacki

• Zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie literackim na opowiadanie o tematyce: "Utrata rzeczywistości wirtualnej, czyli jeden dzień z życia ludzkości pozbawionej Internetu".

Opowiadanie powinno zawierać minimum 320 słów.

Termin oddawania prac: 26 kwietnia. Prace przynosimy do biblioteki lub wysyłamy na adres: biblioteka165lo@gmail.com

Najciekawsze opowiadania zostaną nagrodzone!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w wysłanej do Was wiadomości, a także na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Biblioteka/konkursy biblioteczne. Zapraszam również do biblioteki, gdzie uzyskacie wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące konkursu.

Życzę pięknych wrażeń twórczych i z ogromną ciekawością czekam na wasze opowiadania!

Renata Banaszczyk