• ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIE

• 06.12.2021
          • Szanowni Rodzice

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną zaprasza Państwa na zebrania stacjonarne wg hamonogramu:

8 grudnia godz 18:00 - klasy 1A, 1B, 1C,

9 grudnia godz 18:00 - klasy 1D, 2B, 2C

• KONKURS ŚWIĄTECZNY

• 01.12.2021
          • Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice

Zbliża się wyjątkowy przedświąteczny czas – adwent.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs - kalendarz adwentowy z zagadkami. Oderwijcie się od świątecznej gorączki i bawcie się z nami.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły. Konkurs trwa od 1.12.2021 do 24.12.2021.

Codziennie w odpowiednim miejscu w kalendarzu będą się pojawiały nowe zagadki. Przegapione zagadki można nadrobić aż do dnia zakończenia konkursu.

Wynik uzyskany w quizziz nie jest adekwatny do wyniku konkursu – w niektórych przypadkach Q nie jest w stanie prawidłowo obliczyć wyniku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po Nowym Roku, po przerwie świątecznej.

UWAGA WAŻNE: w Quizziz należy przedstawić się imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Wygrywa osoba, która przez cały okres konkursu prześle najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Oprócz dobrej zabawy przy rozwiązywaniu zagadek czekają na Was narody rzeczowe.

• CLXV Liceum Ogólnokształcące
        • sekretariat@liceum165.edu.pl