• UDOWADNIAMY, ŻE W GALERII NIE MUSI BYĆ NUDNO

     • Klasa 1D z wychowawczynią Panią Aleksandrą Nowakowską oraz Panią Dominiką Pachnik uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu ze sztuką czyli w multisensorycznej wystawie VAN GOGHA. 

      Organizatorzy zapewnili zwiedzającym miejsca siedzące i leżące po czym zabrali ich w niesamowitą podróż kulturalną do świata wielkiego artysty.

      Podczas wycieczki powstała​​​ mapa myśli.

     • MOTOROLA SCIENCE CUP

     • Z radością informujemy, że drużyna Fatal Error złożona z 5 uczniów z klas rozszerzonych informatycznie naszej szkoły, pod opieką nauczyciela informatyki pani Aleksandry Nowakowskiej przeszła do II etapu konkursu.

      Trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy. 

     • OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

     • Aktualizacja z dnia 10.11.2021:

      Klasy uczestniczyły w grze na terenie szkoły. Każda klasa została podzielona na 3 zespoły (zielony, niebieski i pomarańczowy).Zespoły musiały zaliczyć 3 sektory składające się z 3 konkurencji:
      Sektor I  (zasieki, strzał do celu, ranny na noszach)
      Sektor II (Quiz wiedzy o Marszałku, Krzyżówka i Szybkie strzały - portrety, obrazy i audio)
      Sektor III (Rozsypanka, Rekwizyty, Cytaty).
      Trwa liczenie punktów. Już wkrótce ogloszenie wyników.

      KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ SPECJALNE WYDANIE GAZETY

      W tym roku szkolnym młodzież licealna uczci święto niepodległości w dniu 10 Listopada (11 listopada jest świętem narodowym więc jest to dzień wolny od szkoły). Obchody przygotowują Pani Dominika Pachnik wraz z klasą 1C oraz Pani Aleksandra Nowakowska z klasą 1D. Będzie się działo... będzie wyjątkowo... wszystkie klasy przystąpią do konkursu szkolnego. Jest o co walczyć - będzie można wygrać bonusowe nieprzygotowania do wykorzystania na dowolnej lekcji. Zalecany strój sportowy oraz odrobina wiedzy którą możecie sobie odświeżyć przeglądając specjalne wydanie gazety.

     • HALLOWEN

     • 29 października naszą szkołę nawiedziły upiory, strzygi, wampiry, dynie, pająki i inne cudaki. Samorząd Uczniowski organizował konkurs na najbardziej przebraną klasę - liczyła się liczba osób przebranych oraz dekoracja sali. Nastąpiła pełna mobilizacja do zabawy przyłączyli sie również nauczyciele.

      Ponieważ, aż dwie klasy udekorowały salę i przebrały się w 100% komisja jednogłośnie ogłosiła wygraną egzekwo. 

      Wygrały klasa 2A oraz klasa 1D.

     • EKOWARSZTATY

     • 20 października klasa 2B wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Prokopowicz uczestniczyli w ekowarsztatach w Centrum ElektroEkologi.

     • LICEALIŚCI DZIELĄ SIĘ WIEDZĄ

     • 13 października 2021 r. w pracowni biologicznej przy ul. Ostródzkiej odbyła się niecodzienna lekcja. Uczniowie klasy 2A zorganizowali zajęcia dla uczniów SP368. Licealiści podzielili się swoją wiedzą na temat mikroorganizmów oraz przygotowali stanowiska do mikroskopowania dla trzecioklasistów. Oglądano preparaty, odnóże muchy zrobiło wrażenie na obserwatorach. Najbardziej jednak młodszym kolegom podobała się obsługa pipety automatycznej. Takie przedsięwzięcia są ciekawym doświadczeniem dla uczestników i organizatorów. Spotkania będą kontynuowane, bo uczniowie SP już zaprosili licealistów z rewizytą i biologicznymi nowinkami.