• Edukacja prawna w szkołach

• 2021-01-05

Dzięki współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych ("OIRP") w Warszawie nasi uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach mających na celu szerzenie oraz propagowanie wiedzy prawnej wśród dzieci i młodzieży.
            Na bazie zdobytego przez OIRP doświadczenia przygotowane zostały scenariusze lekcji o różnej tematyce prawnej dedykowane dzieciom i młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez radców prawnych oraz aplikacjntów radcowskich na zasadzie pro bono.
            Więcej informacji - Oferta_edukacji_dla_szkol.pdf

• komputery
          • Modernizacja pracowni komputerowej

• 2020-12-30

Na zakończenie roku chcielibyśmy przekazać dobrą wiadomość dotyczącą projektu modernizacji pracowni informatycznej. Dzięki staraniom Rady Rodziców od wczoraj działają w niej wymienione komputery. Mamy nadzieję że nauka w zmodernizowanej pracowni będzie dużo przyjemniejsza :)

• Pierwsze LO na Zielonej Białołęce

• 2020-09-01

Pierwsze Liceum Ogólnokształcące na terenie Zielonej Białołęki, a drugie w dzielnicy Białołęka, niniejszym zostało otwarte.
            Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt, a w szczególności Rodzicom z Rad Rodziców ze szkół podstawowych Zielonej Białołęki. Ponad 90 uczniów rozpoczęło dziś swoją naukę w liceum CLXV przy ul. #Ostródzkiej 175. Uruchomione zostały trzy klasy pierwsze o następujących profilach:

- biologiczno-chemicznym
            - matematyczno - geograficzno - informatycznym
            - humanistycznym

Serdeczne podziękowania dla rodziców:
            - Katarzyna Mikolajczyk
            - Renata Robaszewska
            - Paweł Marczuk
            - Robert Kamionowski
            - Bozena Reinhold
            - Sylwia Bednarczyk
            - Sylwia Diłanian