• Agnieszka Woroniecka

• dr nauk humanistycznych, absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz specyficznymi trudnościami w uczeniu się w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pedagog specjalny w pierwszej szkole integracyjnej w Warszawie, starszy wizytator w Kuratorium Oświaty w Warszawie, zastępca Przewodniczącego Komisji Dyscyplinarnej przy Wojewodzie Mazowieckim, koordynator wojewódzki w Zespole Edukacji Włączającej Kuratorium Oświaty w Warszawie, konsultant w Zespole Projektowym "Opracowanie Modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)", pracownik Wydziału Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, pedagog szkolny, wykładowca akademicki, autor opracowań dotyczących kształcenia specjalnego oraz pracy z klasą zróżnicowaną.