• sala 206
          • Zebrania i dni otwarte dla rodziców

W najbliższy wtorek (23.04) zapraszamy Szanownych Rodziców na dni otwarte - w godzinach 18:00-20:00 wszyscy nauczyciele będą do Państwa dyspozycji. Przydział sal, w których będzie można z nimi porozmawiać, zostanie wywieszony na tablicy przy wejściu.

Tego dnia zaplanowano również spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas czwartych dotyczące przebiegu matur. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

• Relacja z dni otwartych

W dniach 10 i 11 kwietnia odbyły się dni otwarte dla kandydatów do CLXV Liceum Ogólnokształcącego, które okazały się wyjątkową okazją dla przyszłych uczniów i ich rodziców do poznania naszej placówki. W godzinach 17:00 - 19:00 goście mogli na własne oczy zobaczyć, dlaczego nasze liceum jest idealnym miejscem do nauki i rozwoju.

• Dni otwarte dla kandydatów

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów wraz z rodzicami na dni otwarte naszego liceum, które odbędą się 10 i 11 kwietnia w godzinach 17:00 - 19:00. To wyjątkowa okazja, aby osobiście zapoznać się z naszą bazą dydaktyczną, poznać nauczycieli i uczniów, a także odkryć szerokie możliwości edukacyjne, jakie oferuje nasza szkoła.

• Dzień Liczby Pi

14 marca, zgodnie z tradycją, nasze liceum świętowało Dzień Liczby Pi – liczby, która już od starożytności inspiruje nie tylko matematyków, ale również ludzi kultury. Święto obchodzone jest na całym świecie i jest to także wyjątkowy dzień w naszej społeczności szkolnej.

Dzień ten, wybrany ze względu na zapis daty w formacie amerykańskim (3.14), przyniósł w nasze mury wyjątkowy duch nauki i zabawy. Uczniowie i nauczyciele wspólnie świętowali, oddając hołd tej fascynującej i nieskończenie długiej liczbie.

Piątek 19.04.2024
    • Kronika szkoły